تالار تبادل اطلاعات فرم2آنلاين
دانلود رایگان فیلم آموزش خوشنویسی با خودکار - نسخه قابل چاپ

+- تالار تبادل اطلاعات فرم2آنلاين (http://www.form2online.com)
+-- انجمن: سيـنـما ،‌ مـوسـيـقـي ، ويـديـــو (/forum-45.html)
+--- انجمن: فيلم و سريال هايي داخلي و خارجي (/forum-52.html)
+---- انجمن: فيلم و كليپ هاي آموزشي (/forum-410.html)
+---- موضوع: دانلود رایگان فیلم آموزش خوشنویسی با خودکار (/thread-7603.html)

صفحه ها: 1 2

دانلود رایگان فیلم آموزش خوشنویسی با خودکار - IRANIUSER - سه شنبه-۱۶-۱-۱۳۹۰ ۰۶:۲۹ عصر

دانلود رایگان فیلم آموزش خوشنویسی با خودکار
[تصویر: 0caccb7f-2016-47ac-83c9-85029174aa68.jpg]
براي دانلود روي فلشهاي نارنجي كليك كنيد
[تصویر: mda_download_orange.gif]
انواع راء

تصحیح خط هنرجو

انواع (ک) در نستعلیق با مثال

نوشتن(ف ، ق) در کلمات مختلف

انواع(م) در نستعلیق

جایگاه کشیده در نستعلیق با مثال

انواع(ه) در نستعلیق

انواع (ح جیمی) در جاهای مختلف کلمه

انواع(ع ، غ)در نستعلیق

منبع

RE: دانلود رایگان فیلم آموزش خوشنویسی با خودکار - jahanmamad - دو شنبه-۱۹-۲-۱۳۹۰ ۰۱:۵۵ عصر

خیلی ممنون دستتون درد نکنه
اگه فرمتش یه جوری بود که کامپیوترم بخونه بهتر میشد
با سپاس فراوان

RE: دانلود رایگان فیلم آموزش خوشنویسی با خودکار - admin - دو شنبه-۱۹-۲-۱۳۹۰ ۰۳:۱۷ عصر

اگر در باز كردن فايلها مشكل داشتين ، به لينك زير برويد و نرم افزار را دانلود كنيد مشكل بر طرف خواهد شد
http://www.form2online.com/thread-7856.html
موفق باشيد

RE: دانلود رایگان فیلم آموزش خوشنویسی با خودکار - bashir - پنج شنبه-۲۹-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ عصر

من هر برنامه نصب کردم نتوانستم این فایل های خوشنویسی را ببینم لطفاً بگید مشکل از چیست از برنامه یا از فایل های که گذاشته اید شما با تشکر44

RE: دانلود رایگان فیلم آموزش خوشنویسی با خودکار - ماهان ناصري - يك شنبه-۲-۱۱-۱۳۹۰ ۱۰:۲۲ عصر

خيلي خيلي دستتون درد نكنه دادن اطلاعات و آموخته هاي خود به ديگران سبب ارتقاء كيفي سطح جامعه شده و خود اين كار عبادت محسوب مي شود . عبادت سر به مهر گذاشتن و سجده كردن نيست اگر بتوانيم دست بنده اي از خدا را در هر زمينه اي بگيريم مصداق سخن انبيا و امامان هست زكات علم آموختن به ديگران هست نه فروختن به ديگرانبا تشكر از كار زيبايتان79

RE: دانلود رایگان فیلم آموزش خوشنویسی با خودکار - hamed68 - دو شنبه-۱۷-۱۱-۱۳۹۰ ۰۴:۴۴ صبح

خیلی ممنون.....بد جور لازمم بود5245

RE: دانلود رایگان فیلم آموزش خوشنویسی با خودکار - mahdi20 - سه شنبه-۲-۱۲-۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ صبح

از لینک های مفیدتون متشکرم,فقط من هر چی کلیک میکنم رو این لینکا همشون فیلترن!44

RE: دانلود رایگان فیلم آموزش خوشنویسی با خودکار - shekoufe - سه شنبه-۲-۱۲-۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ عصر

لینک ها تست شدن و مشکلی نداشتن؟؟؟!!!41

RE: دانلود رایگان فیلم آموزش خوشنویسی با خودکار - gh-bayat - جمعه-۲۶-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۲۷ صبح

از زحمات شما کمال تشکرو دارم. ممنون.20

RE: دانلود رایگان فیلم آموزش خوشنویسی با خودکار - 82230 - جمعه-۵-۳-۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ عصر

دوستان عزیز این فایل ها هیچ گونه مشکلی ندارند و کاملا سالم هستند فرمت فایلها FLV هست و با نرم افزار KM Player قابل اجرا هستند
ضمنا سعی کنید که با نرم افزار IDM دانلود کنیدفقط کافیه که روی فلشهای نارنجی کلیک راست کنید و گزینه Download With IDM رو بزنید تا دانلود بشه